Terapia Odnowy Duchowej

Jeżeli los mocno Cię doświadcza, w Twoim życiu ciągle powtarzają się te same scenariusze: odchodzą mężczyźni, tracisz pracę itp. czujesz się niespełniona i czasem zagubiona, masz wrażenie ,że Twoje życie nie ma sensu to zapraszam Cię na terapię odnowy duchowej.

Przyczyną Twoich niepowodzeń, choroby lub nałogu mogą być różnego rodzaju schematy zachowań, które zakodowałaś będąc dzieckiem w czasie porodu lub nawet w poprzednich wcieleniach.

Często w swoich sercach nosimy urazy pielęgnowane przez wiele lat, żyjemy w konflikcie z partnerem, dziećmi, rodzicami przez długi czas. Jeżeli masz już tego dość i chcesz to zmienić albo zwyczajne chcesz porozmawiać to zapraszam.

Terapia polega przede wszystkim na rozmowie wspieranej w miarę potrzeb przez karty tarota i seanse regresingu lub hipnozy w celu ustalenia psychologicznego problemu, który jest przyczyną lęku, niepowodzeń, choroby lub zagubienia. Następnie przy pomocy wizualizacji, hipnozy, nauki medytacji czy chirurgii fantomowej(metody energetycznego połączenia pacjenta i terapeuty)uruchomienie Twojej energii w celu rozpoczęcia procesu samouzdrawiania.

Nie musisz wierzyć, że to pomoże musisz bardzo, bardzo chcieć zmiany. Ja nie mogę zmienić Twojego życia, Ty możesz.Zadzwoń, porozmawiajmy
tel. kom: 0 788-196-234

zapraszam do mojego gabinetu w Krakowie,
ul. Szara 12

Umów się na spotkanie lub rozmowę telefoniczną

telefon (GSM):788-196-234

email: barbara@magicznapracownia.pl

Wróżka Kraków Goldenline Wróżka Kraków Barbara Krząścik Wróżka Kraków Twitter